GLOBAL YATIRIM PLATFORMU, Dunyadaki en buyuk Borsaları, Yatırım Fonlarını, Bankaları ve dünyanın en iyi finans kurumlarını potansiyel yatırımcılarla bir araya getiriyor. Onları web sitelerine ve borsa ekranlarına yönlendirir, telekonferans ve deneme yatırımları için fırsatlar sunar.  Bu Platform ile filtre sistemini kullanarak, bölgelere, ülkelere ve sektörlere göre kategorize edilmiş dünyanın en büyük finans kuruluşlarını, 5000 finans şirketini inceleyebilirsiniz.

Global Finance Platform, uluslararası, çok dilli bir yatırım ve yatırımcı destek platformudur.

Başarılı ticaretin mükemmel platformlar, profesyonel ticaret uzmanları ve en iyi ticaret koşulları ile başladığına inanıyoruz.

“Global Beneficial Trusted Investment Services” ile Amerika ve dünyadaki tüm yatırım ürünlerine yatırım yapabilirsiniz.

Yatırım kurumlarımız, sponsorlarımız, ortaklarımız ve danışmanlarımız, Forex, CFD’ler, Endeks ticareti, yatırım fonları, Hisse Senedi-Tahvil-Emtia ticareti ve varlık yönetimi ve finansal planlama gibi birçok ticaret faaliyetinde uzmanlaşmıştır.

Ayrıca, Kurumsal Kredi Verenler, Kredi Birlikleri, Bankalar ve diğer finansal kuruluşlarla birlikte (Ev-Ticari Mortgage-İpotek, Yeniden Re-Finansman, Ticari Krediler, Franchise ve İşletme Finansmanı, vb.) sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Ayrıntılar için http://globalfinanceplatform.com,

https://investorconnectus.com/investment-search-3/